Futbalové akadémie Coerver Coaching

First skills - futbalová prípravka

FIRST SKILLS je vzdelávací, efektívny a zábavný tréningový program pre deti začínajúce s futbalom. Buduje základné predpoklady mladých hráčov pred tým, ako vstúpia do organizovaných súťažných štruktúr. Futbalová školička je súčasťou plne integrovaného systému rozvoja hráča, na ktorý nadväzujú Coerver® Coaching akadémie.

PRIPRAVUJEME

Viac informácií

Junior akadémia

Junior akadémia je zameraná na individuálny rozvoj futbalových zručností jednotlivcov a je určená pre věkovú kategóriu U6 - U9. Cieľom akadémie je osvojiť si šesťstupňovú Coerver® Pyramídu, ktorá zahŕňa precvičenie ovládania lopty, spracovanie a prihrávanie, situáciu 1 na 1, rozvoj rýchlosti, zakončenie a hry.

Viac informácií

Performance Academy

týždeňPerformance Academy je komplexný program rozvoja technických zručností pre mladých hráčov futbalu vo vekové kategórii U10 - U13. Je zameraný na aktivity či už na ihrisku, alebo mimo neho. Našim cieľom je rozvíjať sebavedomých a kreatívnych hráčov zároveň s výučbou základných spoločenských predpokladov, ako je športové správanie a rešpekt, vrátane správneho postoja k tréningu a hre.

Viac informácií

Coerver Roadshow Play Like The Stars

Nový 3 hodinový program pre futbalistov všetkých úrovní vo vekovej kategórii predprípravky, ml. a st. prípravky. Tréning pod vedením Coerver trénerov, zručnostné súťaže a turnaj 3 na 3.

 

Vyskúšajte metódu Coerver® Coaching!

Viac informácií

 CZ  EN